Menu Zamknij

Usługi tartaczne

PRZECIERANIE DREWNA

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi przetarcia drewna iglastego odbywającego się na dwóch liniach technologicznych z wykorzystaniem pilarek ramowych i pilarek wielopiłowych.

SPRZEDAŻ TARCICY IGLASTEJ

Oferujemy sprzedaż tarcicy iglastej (sosnowej i świerkowej) obrzynanej i nieobrzynanej w różnych wariantach grubości i szerokości.

SUSZENIE TARCICY

Dysponujemy automatyczną, dwukomorową suszarnią do drewna. Długość procesu suszenia tarcicy zależy m.in. od grubości, wilgotności i rodzaju tarcicy. Cały proces suszenia jest monitorowany i archiwizowany.

IMPREGNACJA DREWNA

Stosujemy impregnację tarcicy metodą zanurzeniową. Zastosowane impregnaty są najwyższej jakości. Wśród nich znajdują się impregnaty renomowanej firmy Dr. Wolman, które zabezpieczają drewno przed sinizną, grzybami domowymi, owadami – technicznymi szkodnikami drewna.

SPRZEDAŻ ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH (TROCIN, WIÓRÓW, KLOCKÓW, ZRĘBKA)

Sprzedajemy również odpady poprodukcyjne takie jak trociny, wióry, klocki i zrębka, które doskonale nadają się jako materiał opałowy lub są wykorzystywane do produkcji pelletu, brykietu i zrębek.

TRANSPORT DREWNA

Posiadamy własny tabor samochodowy m.in. do przewozu drewna, odpadów poprodukcyjnych a także do przewozu wyprodukowanych opakowań drewnianych. Usługi transportu wykonywane przez naszą firmę gwarantują Państwu terminowe dostawy.

KARTEX Jabłonka
30 lat doświadczenia