Menu Zamknij

Bębny drewniane

BĘBNY DREWNIANE

Głównym produktem naszej firmy są bębny drewniane do lin, kabli, przewodów i światłowodów. 

Bębny kablowe wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanej tarcicy iglastej (sosna i świerk). Tarcica do produkcji bębnów drewnianych na kable poddawana jest obróbce termicznej celem spełnienia odpowiedniego poziomu wilgotności. W procesie produkcji bębnów na kable wykorzystujemy nowoczesną technologię, która gwarantuje bardzo wysoką jakość finalnego produktu jakim jest bęben drewniany.

bębny drewniane na kable kartex
Zdjecia-Reklamowe.PL_042

Elastyczność produkcji bębna

Oferowane przez nas bębny drewniane na kable produkujemy w rozmiarach od 500 do 3200 mm wg polskiej normy PN-91/0-79353, norm zakładowych stosowanych przez poszczególne kablownie oraz na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy gotowi na spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań naszych odbiorców. 

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów stosujemy impregnację bębnów kablowych metodą zanurzeniową, wykorzystując najwyższej jakości impregnaty zabezpieczające tarcicę przed technicznymi szkodnikami drewna takimi jak owady, grzyby. Stosowane impregnaty zabezpieczają drewno i bęben drewniany także przed sinizną.

Bębny kablowe najlepszej jakości

Wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom bębnów drewnianych zwykłych, wzmocnionych, odchudzonych, impregnowanych i IPPC. Integralną częścią procesu produkcyjnego jest znakowanie bębna na kable poprzez nadruk, etykietowanie bądź wypalanie itp.

Nasza firma realizuje zamówienia na czas, rzetelnie i solidnie wywiązując się z nich, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym producentem bębnów kablowych oraz rozpoznawalną marką w branży opakowań drewnianych zarówno w Polsce i Europie.

Wiodący producent bębnów drewnianych
do kabli, lin, przewodów i światłowodów

Wyspecjalizowana kadra firmy Kartex realizuje każde zlecenie na bębny kablowe z najwyższą starannością, a naszą wspólną satysfakcją jest zadowolenie klienta, które gwarantuje długotrwałą współpracę.

KARTEX
PRODUCENT BĘBNÓW DREWNIANYCH

KARTEX
PRODUCENT BĘBNÓW DREWNIANYCH

Przykładowe bębny drewniane naszej produkcji

BĘBNY DREWNIANE KARTEX
30 lat doświadczenia