Bębny drewniane


Głównym produktem naszej firmy są bębny drewniane do lin, kabli, przewodów i światłowodów. Bębny wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanej tarcicy iglastej (sosna i świerk). Tarcica do produkcji bębnów poddawana jest obróbce termicznej celem spełnienia odpowiedniego poziomu wilgotności. W procesie produkcji bębnów wykorzystujemy nowoczesną technologię, która gwarantuje bardzo wysoką jakość finalnego produktu. Oferowane przez nas bębny drewniane produkujemy w rozmiarach od 500 do 3200 mm wg polskiej normy PN-91/0-79353, norm zakładowych stosowanych przez poszczególne kablownie oraz na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy gotowi na spełnienie najbardziej wymagających oczekiwań naszych odbiorców. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów stosujemy impregnację bębnów metodą zanurzeniową, wykorzystując najwyższej jakości impregnaty zabezpieczające tarcicę przed technicznymi szkodnikami drewna takimi jak owady, grzyby. Stosowane impregnaty zabezpieczają drewno także przed sinizną.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom bębnów zwykłych, wzmocnionych, odchudzonych, impregnowanych i IPPC. Integralną częścią procesu produkcyjnego jest znakowanie bębna poprzez nadruk, etykietowanie bądź wypalanie itp.

Nasza firma realizuje zamówienia na czas, rzetelnie i solidnie wywiązując się z nich, dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym producentem bębnów kablowych oraz rozpoznawalną marką w branży opakowań drewnianych zarówno w Polsce i Europie.

Wyspecjalizowana kadra firmy Kartex realizuje każde zlecenie z najwyższą starannością, a naszą wspólną satysfakcją jest zadowolenie klienta, które gwarantuje długotrwałą współpracę.

Firma KARTEX od 2000 r. jest wydawcą czasopisma Moja Orawa